Seminaras „Įtraukusis fizinis aktyvumas” Kaune

2023 m. birželio 12 d. 15 val. Kauno švietimo inovacijų centre (Vytauto. pr. 44, Kaunas) vyks seminaras „Įtraukusis fizinis ugdymas”.

Kviečiame Kauno miesto ir rajono fizinio ugdymo mokytojus, socialinius pedagogus, asistentus supažindinti su neįgaliųjų sporto šakomis: bėgimu su triračiu  (Frame Running), vežimėlių slalomu, bočia ir integruotu tinkliniu. Praktiškai pristatysime fizinio aktyvumo užsiėmimams tinkamas veiklas ir priemones, kurios gali būti lengvai taikomos įtraukiojo ugdymo procese, nediskriminuojant SUP ir individualiųjų poreikių turinčių vaikų.

Veiklas pristatys Lietuvos triračių sporto asociacijos trenerės Aušra Kriškoviecienė ir Ramūnė Motiejūnaitė. Renginio trukmė apie 2 val.

Seminaras nemokamas, bet registracija būtima. Nuoroda registracijai: https://www.kpkc.lt/renginiai/metodinis-renginys-itraukusis-fizinis-aktyvumas/

Renginio organizatorius: Lietuvos triračių sporto asociacija

Renginio partneris: Kauno švietimo inovacijų centras

Veikla vykdoma pagal Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projektą „Į(SI)GALINK SU BĖGIMO TRIRAČIU!”, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM.